پروسه خرید ملک در ترکیه با بیت کوین در سال 2022 | ترامند

19 مهر 1401
0 دیدگاه
پروسه خرید ملک در ترکیه با بیت کوین در سال 2022 | ترامند

حتما شما می‌دانید که بیت کوین جزو اولین و قدیمی ترین رمز ارز در دنیای ارز دیجیتال به حساب می آید. در این مقاله در رابطه با خرید ملک در ترکیه با بیت کوین صحبت می کنیم و مزیت های آن را بررسی می کنیم.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه خرید ملک در ترکیه به این صفحه از ترامند مراجعه کنید.

خرید ملک در ترکیه با بیت کوین امکان پذیر است؟

این روزها بحث ارزهای دیجیتال دربین مردن رایج شده است. ارزهای دیجیتال هم نوعی پول به حساب می‌آیند که به صورت دیجیتالی در دسترس می باشند. حتی احتمال دارد در چند سال آینده تمام خرید و فروش ها با ارزهای دیجیتال انجام شود.

اگر شما هم هدف سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را دارید، ابتدا توصیه می شود اطلاعاتی درمورد رمز ارزها کسب نمایید، در این صورت می توانید با اطلاعات بیشتری به این بازار ورود پیدا کنید.

 اکنون در بسیاری از کشورها از بیت کوین و دیگر رمز ارزها به منظور خرید و فروش به کارگرفته می شود.

اما  متقاضیانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند، می خواهند بدانند که آیا شرایط خرید ملک در ترکیه با بیت کوین فراهم می باشد یا خیر؟

حقیقت ارزهای دیجیتال

در ابتدا باید عنوان شود که به چه علت خرید و فروش با بیت کوین دارای اهمیت می باشد؟ در اصل باید بدانید که به کارگیری  از ارزهای دیجیتال از مزیت های متعددی برخوردار می باشد.

شما می توانید با به کارگیری از بیت کوین در هر نقطه از دنیا که باشید، برای هزینه خرید کالا و یا دریافت خدمات در کوتاه ترین  زمان ممکن و بدون هیچ نوع واسطه ای، کار خود را به انجام برسانید.

در اصل سیستم ارزهای دیجیتال به طور  ماهیت غیر متمرکز می باشد. غیرمتمرکز بودن در دنیای ارز دیجیتال به این معنی است که به وسیله هیچ گونه شخص و یا سازمانی تحت کنترل نمی باشد.

شما برای به کارگیری از BTC برای خرید و فروش ها به هیچ صرافی بانک و هیچ واسطه دیگری احتیاجی نخواهید داشت. از لحاظ کارکرد بیت کوین شبیه به پول های مرسوم بین المللی است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که حکومت و یا دولتی از توانایی دخل و تصرف بر روی پول دیجیتالی برخوردار نمی باشد.

به عبارتی می توان اینطور گفت که در دنیا هیچ قدرتی قادر به تحت کنترل درآوردن بیت کوین نیم باشد. البته باید بدانید که تا امروز هیچ کشوری این نوع دیجیتال را به عنوان ارز قانونی به طور رسمی معرفی نکرده است.

در کل در این سیستم تمامی نقل و انتقالات مالی به طور مستقیم و بدون وجود هیچ گونه واسطه ای بین کاربران صورت می گیرد. در ادامه این محتوا  اطلاعاتی در مورد خرید ملک در ترکیه با بیت کوین به شما ارائه می دهیم.

خرید ملک در ترکیه با بیت کوین بدون واسطه

خرید ملک در ترکیه با بیت کوین

در سال ۲۰۱۳ دولت نظارت بر بانک های ترکیه، طی یک اطلاعیه ای قانونی بودن فعالیت های بیت کوین را اعلام کرد. اکنون هم پول های مجازی مانند بیت کوین به عنوان پرداخت خرید ملک در ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد.

در اصل این سیستم در جهت آسان شدن خدمات پرداخت در ترکیه قابل انجام است. در واقع شما به عنوان یک مشتری به منظور خرید ملک در ترکیه می توانید از ارز دیجیتال بیت کوین به کارگیری کنید.

خوب است بدانید که یک خودپرداز بیت کوین هم در فرودگاه آتاتورک ترکیه که به عنوان معروف ترین فرودگاه های ترکیه می توان آن را معرفی کرد، راه اندازی شده است. بر طبق گزارش ها، طی این مدت خرید ملک در ترکیه با بیت کوین بسیار مورد توجه و استقبال افراد قرار گرفته است.

 البته این شیوه  برای دولت ترکیه هم بسیار خوب است. به این دلیل که خرید ملک با بیت کوین سبب شده است تا سرمایه‌گذاران خارجی به خرید ملک در ترکیه علاقه مند شوند.

در نظر داشته باشید که ارزهای دیجیتال دائما در حال تغییر و تحول می باشند. این مسئله سبب می‌شود تا ارزش‌گذاری در زمان پرداخت با توجه به ارزش روز محاسبه گردد.

 شیوه خرید ملک در ترکیه با بیت کوین

بیت کوین دارای قدمتی به اندازه 11 سال می باشد و تا به الان هیچ گونه مشکل خاصی برای آن ایجاد نشده  است. جهت خرید ملک در ترکیه با بیت کوین به این صورت است که مقداری بیت کوین را در زمان پرداخت با در نظر گرفتن ارزش بیت کوین در برابر دلار و یورو محاسبه می شود.

 به طور معمول در بیشتر شرکت ها بعد از انجام  انتقال مبلغ به حساب دیجیتال، در همان روز ملک تحویل داده خواهد شد. البته در این بین به کارگیری از قراردادهای هوشمند در ارتباط با بلاک چین در بعضی از شرکت ها فراهم می باشد.

مزیت های خرید ملک در ترکیه با بیت کوین

مزیت های خرید ملک در ترکیه با بیت کوین

  • انجام معاوضه مستقیم بدون وجود هیچ واسطه‌ای

تمامی تراکنش‌های بیت کوین که بین دریافت کننده و فرستنده صورت می گیرد، به طور مستقیم خواهد بود. عدم واسطه در بین  انجام معاملات سبب می‌شود تا کارمزد بین واسطه ها وجود نداشته باشد.

  • تراکنش های بین المللی

بیت کوین آسان ترین شیوه برای انجام تراکنش های بین المللی می باشد. به ویژه در زمان هایی که مبلغ معامله بسیار بالا باشد. چون در این حالت دیگر کارمزد اضافی جهت پرداخت مبلغ های گوناگون به دریافت کننده واریز نخواهد شد. در اصل به راحتی می توان با به کارگیری از بیت کوین بیش از یک میلیون دلار پول را با کارمزد بسیار مناسب می توان جا به جا کرد.

  • عدم مسدود کردن بیت کوین

خوب است بدانید که بیت کوین را به هیچ عنوان نمی‌توان مسدود کرد؛ چون هیچ گونه نهاد و یا دولت و سازمانی نیم تواند جلو کار کردن بیت کوین را بگیرد.

این نکته را در نظر داشته باشید که بیت کوین در برابر سیاست نفوذ ناپذیر است. در نتیجه هیچ گونه دولت و یا مقام حکومتی نمی تواند دارایی هایی را که به صورت بیت‌کوین می باشد را جلویش را بگیرد.

 

ارزیابی موقعیت خرید خانه در ترکیه با بیت کوین

خرید خانه در ترکیه با بیت کوین، نوعی از انجام معاملات کاملا امن در حال انجام می باشد. در  این صورت شما می‌توانید در جایگاه خریدار با فروشنده توافق کنید و هرنوع ملکی را در ترکیه معامله نمایید.

نکته ای که وجود دارد این است که علاوه بر خرید ملک در ترکیه شرایط تعویض خانه در این کشور هم با بیت کوین هم امکان پذیر می باشد.

از شما عزیزان که تا پایان محتوا خرید ملک در ترکیه با بیت کوین در سایت ترامند با ما همراه بودید، متشکریم.

ارسال دیدگاه