خرید خانه در روستاهای ترکیه چگونه است؟

7 آبان 1401
0 دیدگاه

از مسائلی که امروزه افراد برای خرید ملک و خانه در ترکیه آن را مورد توجه قرار می دهند، خرید خانه در روستاهای ترکیه می باشد. به منظور انجام این کار بایستی با از قوانین خرید ملک در ترکیه اطلاع و تا حدی با آنها آشنایی داشته باشید و در این صورت شرایط خریدی آسان برای شما فراهم خواهد شد.

همانطور که می دانید کشور ترکیه از لحاظ جغرافیایی به ایران نزدیک می باشد و در واقع در همسایگی کشور ایران واقع شده است. اکثر افراد از خرید خانه و یا ملک در ترکیه، برای خود اهدافی گوناگون دارند.

مشخص است افرادی که از پول کمتری برای خرید خانه برخوردار هستند، خوب است که در روستاهای این کشور به خرید خانه اقدام نمایند. رعایت نکاتی برای خرید خانه در روستاهای ترکیه وجود دارد که قبل از اقدام برای این کار، توصیه می شود که آنها را در نظر داشته باشید.

هدف خریدن خانه در روستاهای ترکیه

مقصود از خرید خانه در روستاهای ترکیه

اگر می خواهید در روستاهای ترکیه خانه ای را تهیه کنید، بهتر است که ابتدا بدانید که برای چه می خواهید این کار را انجام دهید؛ شاید از مهم ترین علت هایی که افراد برای خرید ملک در ترکیه اقدام می کنند این است که بتوانند اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند.

برای همین بایستی حواستان به این نکته باشد که بلافاصله بعد از خرید ملک در ترکیه چه در شهر و چه در روستاها، نمی توانید به سرعت اقامت ترکیه را به دست آورید، بلکه باید برای مدت زمانی به طور تقریبی یکسال در این کشور اقامت داشته باشید.

هر سال هم با توجه به شرایط اقامت این شرایط برای شما فراهم است که اقامت خود را تمدید کنید. بعد از 5 تا 8 سال طول می کشد تا با در نظر گرفتن شرایط مالک بتوانید اقامت کشور ترکیه را اخذ نمایید.

نکته ای که وجود دارد و باید به آن توجه کنید این است که قیمت خانه ای که پیدا می کنید، در گرفتن اقامت شما نقش بسیار مهمی دارد.

به این صورت که برای اخذ اقامت ترکیه، خانه خریداری در این کشور بایستی از قیمت معینی برخوردار باشد و همینطور سطح قیمت با توجه به این مسئله در نظر گرفته شود. خانه ای که تهیه می کنید، قیمت آن بایستی حداقل 250000 دلار آمریکا باشد.

 

یکی از اساسی ترین دلایلی که افراد برای خرید خانه در روستا در ترکیه اقدام می کنند، قیمت مناسب این خانه ها می باشد؛ که با در نظر گرفتن حد نصاب قیمت خانه در دریافت اقامت ترکیه می تواند تاثیرگذار باشد.

برای مطلع شدن  از قیمت های خرید خانه در روستاهای ترکیه بهتر است که با کارشناسان وب سایت مهاجرتی ترامند در ارتباط داشته باشید.

نکته ای که در زمان خرید خانه روستایی در ترکیه باید به آن توجه کنید، این است که برای خرید خانه پروژه هایی را برگزینید که حداقل یک خارجی در آن ملک صاحب خانه شده باشد.

در این صورت اطمینان خاطر پیدا می کنید که این ملک از لحاظ معامله ای دچار مشکل نمی باشد. همینطور توجه داشته باشید که خانه دارای سند باشد. این احتمال وجود دارد در طول انجام کار به یک مترجم و مشاور نیاز داشته باشید.

علاوه بر اینکه با خرید خانه در ترکیه می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید، راه مطئن دیگر برای دریافت اقامت ترکیه، سرمایه گذاری نیز است. آینده روشن ترکیه و موقعیت مناسب آن افراد را برای خرید ملک در ترکیه ترغیب می کند.

با توجه به این مورد که کشور ترکیه در آستانه ورود به اتحادیه اروپا است، باعث شده که توجه سرمایه گذاران خارجی زیادی را به این کشور جلب کند.

با همه این اوصاف خوب است کسانی که قصد دارند در ترکیه خرید خانه و ملکی را انجام دهند، خانه های در حال ساخت را خریداری کنند.

مزیت های زندگی روستایی در ترکیه:

مزیت های زندگی روستایی در ترکیه:

ترکیه به علت برخورداری از متنوع بودن چشم اندازی که در طبیعت و دشت ها، و زمین های کشاورزی دارد، افراد بسیاری هستند که تمایل دارند به دور از مشکلات زندگی در ترکیه، به زندگی در روستاهای این کشور بپردازند.

  • بهره مند شدن  از آرامش و به دور از صدای اتومبیل و کارخانه ها و ماشین آلات که فرصتی برای برخورداری از تمرکز می شود.
  • لذت از سبک زندگی ساده روستایی
  • برخورداری از هوایی تمیز و عاری از آلودگی

از جمله بهترین مناطقی که برای خانه می توانید آنها را مورد بررسی قرار دهید عبارتست از ویلاهای ساریر، مجموعه ویلاهای البستانی و ویلاهایی با شکوه در میان ترابزون.

از همراهی شما عزیزان تا پایان محتوا خرید خانه در روستاهای ترکیه چگونه است، در سایت ترامند از شما متشکریم.

ارسال دیدگاه