خرید و فروش ملک در ترکیه با مشاورین املاک ایرانی

27 اردیبهشت 1399
0 دیدگاه
خرید و فروش ملک در ترکیه با مشاورین املاک ایرانی

خرید ملک در ترکیه برای ایرانیانی که آشنایی به زبان ترکی، قوانین کشور ترکیه در زمینه خرید ملک، شهر های مختلف ندارند کار بسیار دشواری است.

بسیاری از افراد فریفته تبلیغات پر زرق و برق ماهواره ای می شوند و عجولانه تصمیم می گیرند و تمام سرمایه زندگیشان را به مافیای ملک در ترکیه می سپارند، غافل از آنکه آیا اعتباری در پشت این مجموعه وجود دارد یا خیر.

مجموعه ترند به شما توصیه می کند حتما با مشاوران و وکلای فارسی زبان در ترکیه برای خرید ملک اقدام کنید. با این حال از دو امتیاز بهره مند خواهید بود. اولین امتیاز طی کردن مراحل قانونی و رسمی خرید ملک در ترکیه و دوم اینکه، خرید خانه ای باب میل در مناسب ترین منطقه.

خرید ملک در ترکیه

شرکت ترند در این مقاله بر آن است تا شما را با املاک معتبر ایرانی در ترکیه برای خرید ملک آشنا نماید تا سنجیده عمل کنید و نا خواسته سرمایه یک عمر زندگی تان به دست افراد نا اهل نیفتد. با ما همراه باشید.

وب سایت ترامند ، انجام امور مهاجرتی ترکیه

خریداران ملک در ترکیه چه کسانی هستند؟

خریداران ملک در ترکیه چه کسانی هستند؟

دولت ترکیه شرایط فوق العاده ای را ایجاد نموده تا خریداران ملک و سرمایه گذاران را از مناطق مختلف جعرافیایی جهان به ترکیه فرا خواند و با این برنامه سرمایه های این کشور را افزایش دهد.

جالب تر از آن دریافت اقامت در ترکیه با خرید ملک است. یعنی با خرید ساختمان در ترکیه می توانید شهروندی ترکیه را نیز اخذ کنید.

به همین راحتی. ایرانیان عزیز به دلیل کاهش ارزش ریال به دنبال راهی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور هستند که خرید ملک می تواند گزینه ای شایسته و مثبت باشد.

اولین گام برای خرید ملک در ترکیه جستجوی املاک ایرانی در ترکیه است

از این رو به دنبال مشاوران و املاک معتبر ایرانی در ترکیه هستند تا بتوانند اقدامات لازم را با همراهی و راهنمایی ایشان انجام دهند. از این رو اولین گام برای خرید ملک در ترکیه جستجوی املاک ایرانی در ترکیه است.

طبق آمار کشور عراق، ایران، کویت، آلمان و روسیه از جمله طرفداران پروپاقرص خرید ملک در ترکیه هستند که آمار قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند. از این رو چه خوب است که هر ملیت مشاوران هم زبان خود را در کشور بیگانه داشته باشد.

قطعا خوب می دانید، سفر به منطقه ای غریبه گاه شما را دچار ترس و استرس می کند که مبادا با افراد خاطی یا سارق مواجه شوید.

از این رو ممکن است تمام مدت اقامت خود نگران رویارویی با این افراد باشید.

وجود دوستان و آشنایان فارسی زبان در هر کشوری به ما قوت قلب می دهد، چرا که می دانیم به نقطه امنی رسیده ایم و زبان یکدیگر را بهتر می دانیم.

مجموعه ترند همواره مشتریان ایرانی بسیاری از ترکیه دارد که خواهان دریافت مشاوره برای خرید ملک در استانبول هستند.

ارائه مشاوره به افراد خارج از دسترس کار دشواری است، زیرا فرد در هر لحظه ممکن است مورد سوء استفاده افراد سودجو و یا در عمل انجام شده قرار گیرد، هر چند که مشاوره های کامل را دریافت کرده باشد.

وجود وکیل ایرانی برای خرید ملک در ترکیه حکم مدافع را دارد که در هر صورت با استناد به قوانین ثبت املاک ترکیه، بهترین راه حل ها را ارائه خواهد داد.

از این رو مجموعه ترند بر آن شد تا شعبه ای از ترند که در خیابان جردن تهران – عاطفی غربی را در استانبول افتتاح کند تا برای متقاضیان دسترسی سریع و مطمئن را ایجاد نماید.

اهمیت وکیل ایرانی املاک در ترکیه

با دست یافتن به آمار های خرید ملک در ترکیه به نتایج جالبی رسیدیم که نشان می دهد سال 2018 نسبت به 2017 رشد 134.4 درصدی داشته که تعداد آن 6276 واحد شده است.

با افزایش خرید ملک در ترکیه می بایست هر ایرانی یک مشاور و وکیل فارسی زبان که با قوانین خرید ملک در ترکیه آشنایی دارد در کنار خود داشته باشد.

وکیل ایرانی املاک در ترکیه می تواند در صورت عدم حضور خریدار در کشور ترکیه، با استفاده از وکالت نامه قانونی، بجای شخص مراحل قانونی روند پرونده ملکی را طی کند. فقط در صورتی که نیاز به حضور خریدار باشد، وکیل وی را همراهی خواهد کرد.

اگر به مشاوران ناشناس و حتی برخی وکلای ایرانی در ترکیه مراجعه کنید که بدون هیچ شناختی تنها به یک نام اعتماد کرده باشید، ریسک پنجاه پنجاه را هم در نظر داشته باشید.

ممکن است فرد انسان شریفی باشد یا شما همچون طعمه ای شکارش شده باشید. ترند در این زمینه توصیه می کند حساب شده عمل کنید و به هر شخص و شرکتی اعتماد نکنید.

 

وجود املاک ایرانی در استانبول

خرید ملک در استانبول با استقبال و رشد روز افزونی روبه رو است که می توان در این میان از خرید ویلاهای لوکس، ساختمان های لاکچری، آپارتمان های نوساز و مدرن، ساختمان های قدیمی نام برد که در مناطق مختلف استانبول با توجه به نیاز افراد به فروش می رسد.

وجود ساختمان های لاکچری چند میلیون دلاری در دل استانبول، انگیزه و چشم اندازی است برای ان دسته افرادی که قصد سرمایه گذاری های کلان را در خارج از کشور دارند.

خریداران بهترین قلکی که می توانند در تمام زندگی خود داشته باشند، ملکی است که در ترکیه خریده اند

در طرف دیگر این ماجرا نیز آن دسته از خریداران ملک در ترکیه هستند که می خواهند با خرید واحد آپارتمانی یا ساختمانی با قیمت مناسب به اقامت در ترکیه بپردازند.

شرکت ترند برای این دو گروه راه حل های ویژه و بهترین پیشنهادات را دارند.

 

 1. افراد سرمایه دارد و مرفه همواره به دنبال خرید بهترین ها هستند و در این زمینه به متخصصان و حرفه ای های ملک مراجعه می کنند.
 2. تخصص این افراد خرید و فروش ملک است که به راحتی به هر فروشنده و مشاوری در ترکیه اعتماد نمی کنند
 3. و خوب می دانند پای خود را کجا بگذارند تا سر نخورند.
 4. کلاه برداری و ورشکستگی در خرید ملک امری است که برایمان آشنا است که در کشور های بیگانه برای غریبه ها زیاد اتفاق می افتد.
 5. از این رو ترند با وکلای ایرانی در ترکیه شما را از همه نظر پوشش داده تا بدون هیچ مشکلی مراحل قانونی را طی کنید.
 6. گروه دوم آن دسته افرادی هستند که فقط در جستجوی خرید ملک ارزان در ترکیه هستند.
 7. گونه ای از تبلیغات که به وفور می توان در دنیای مجازی یافت اما به کدامیک می توان اعتماد کرد؟
 8. خرید ارزان ملک در ترکیه شاه کلیدی است برای موفقیت افراد فرصت طلب تا تیشه به ریشه یک زندگی بزنند.
 9. دقت داشته باشید، حتی به مشاوران املاک ایرانی در ترکیه نیز مراجعه می کنید، از سابقه و اعتبارشان مطمئن شوید.
 10. زیرا هر گردی، گردو نیستند. از این رو افراد، جستجوی خود را نباید بر حسب ملک ارزان انجام دهند
 11. بلکه باید دنبال مشاوران حرفه ای و با سابقه ایرانی در ترکیه باشند.
 12. این شرکت ها به خوبی اطلاعات لازم را ارائه نموده و بهترین پیشنهاد خرید ملک را با توجه به علایق و مبلغ مورد نظر در مناطق مختلف ارائه خواهند نمود.

خرید ملک در ترکیه به پول ایران

هر نوع زندگی متوسط و معمولی که در ترکیه برای خود فراهم کنید، باز هم می توان گفت از با کیفیت ترین وضعیت رفاهی برخوردار خواهید بود.

تعریف خدمات رفاهی در ترکیه با ایران بسیار متفاوت است. شاید در ایران آسانسور یک آپشن باشد یا نظافت ساختمان و نوع سازه امتیاز باشد اما در ترکیه امکانات رفاهی تعریفی متفاوت دارد.

امکانات و خدمات ساختمان های ترکیه شامل نگهبان 24 ساعته، سالن ورزش، استخر، سونا، سالن اسپا، زمین بازی کودک و غیره است که واقعا می توان گفت مجموعه ای بی نظیر و فول امکانات را در اختیار خواهید داشت.

برای خرید ملک در ترکیه به پول ایران، نیازی نیست به رقم های نجومی و تخیلی فکر کنید، مژده به شما خریداران ملک در ترکیه می دهیم که قیمت ها در این کشور بسیار ارزان تر از ایران است. با هر بودجه ای می توانید ساختمان مورد نظر خود را در استانبول بخرید.

با 400 میلیون تومان می توان در شهر های کوچک ترکیه ملک خرید. اما از آنجا که خرید ملک در استانبول فرصتی است که برای افراد مختلف فراهم امده، هرگز کسی از موقعیت و جایگاه استانبول چشم پوشی نمی کند تا برود سراغ دیگر شهر ها.

با 1 میلیارد تومان می توان خانه ای 100 متری و دو خواب در استانبول خرید اما با همین مبلغ در محله های متوسط تهران نمی توانید مسکن ایده آلی بخرید شاید دو برابر این مبلغ باید هزینه شود تا خانه ای معمولی پیدا کنید.

با توجه به نوسان قیمت و ارزش واحد پول ایران، خرید ملک در ترکیه به پول ایران نه تنها به نفع شما است بلکه در سود هنگفت مالی قرار خواهید گرفت.

ترند، مشاور املاک ایرانی در ترکیه

مشاور املاک ایرانی ترند در ترکیه به شما مشاوره و راهنمایی هایی ارائه می دهد که بتوانید بدون مواجه با هر گونه دردسری اقدام به خرید ملک نمایید.

خرید ملک در استانبول آرزوی هر ایرانی است که ما به این آرزوها تحقق خواهیم بخشید.

قوانین کشور ترکیه، گذراندن مراحل قانون هر ارگان و سازمان از کلانتری، دادگستری، مشاوران املاک و غیره کفش اهنین می خواهد که خریدار را خسته این راه طولانی می کند. در این راه پر فراز و نشیب با مشاور املاک ایرانی ترند در کنارتان خواهیم بود تا به اهداف خود دست یابید.

ارسال دیدگاه